Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

DCU Insurance Partner Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z istniejącymi partnerami biznesowymi, agentami, managerami i kierownikami sprzedaży,

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,

  • Budowa i realizacja planów sprzedażowych i rekrutacyjnych,

  • Organizacja i prowadzanie szkoleń produktowych i sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,

  • Wyższe wykształcenie,

  • Znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz lokalnego rynku agencyjnego,

  • Zdolności analityczne i praktyczna znajomość MS Office,

  • Wiedza z zakresu produktów ubezpieczeniowych,

  • Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność podejmowania niestandardowych decyzji,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy,

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz elastyczne warunki zatrudnienia dopasowane do oczekiwań (umowa o pracę lub B2B),

  • Wysoką autonomię podejmowanych działań,

  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie medyczne BestDoctors,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon,

  • Pakiet szkoleniowy przygotowujący do pełnienia obowiązków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

DCU Insurance Partner to firma działająca w branży ubezpieczeniowej, której celem jest oferowanie naszym partnerom biznesowym usług o najwyższym na rynku standardzie oraz poziomie bezpieczeństwa.

Region: Północno-Wschodni

Przewiń do profilu firmy