Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu sprzedaży w obszarze brokerskim oraz agencyjnym w każdym roku kalendarzowym, zgodnie z ustalonym z przełożonym planem

  • Współpraca z Oddziałem Poznań w zakresie ubezpieczeń życiowych

  • Obsługa merytoryczna klientów

  • Pozyskiwanie i współpraca z kancelariami brokerskimi oraz Agentami w zakresie ubezpieczeń grupowych na życie w obszarze BMS

  • Przygotowywanie i składanie ofert

  • Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji w zakresie grupowych ubezpieczeń

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży ubezpieczeń grupowych na życie

  • Doświadczenie we współpracy z siecią agencyjną i/lub brokerami

  • Umiejętność budowy i rozwoju struktur sprzedaży

  • Samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem stałym i systemem premiowym rozliczanym w zależności od osiąganych wyników

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia karnetu sportowego

  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych

  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • Program sprawnego wdrożenia do organizacji

  • Praca w zespole nastawionym na współpracę, wymianę doświadczeń i realizację zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy