Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży - Rynek B2B

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój struktury sprzedaży na powierzonym obszarze.

  • Rekrutacja, szkolenie, motywacja i zarządzanie zespołem sprzedaży.

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu i regionalnych planów sprzedaży.

  • Wspieranie handlowców w codziennej aktywności i osiąganiu celów indywidualnych.

  • Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring działań konkurencji.

  • Analiza i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku managerskim w dziale handlowym firmy działającej na rynku B2B,

  • Ponadprzeciętnej i udokumentowanej realizacji indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży,

  • Umiejętności rekrutacji, motywacji i zarządzania zespołem ambitnych handlowców,

  • Pozytywnego nastawienia i entuzjazmu, który potrafisz przekazać swojemu zespołowi,

  • Wysokiej aktywności, ukierunkowania na cele oraz kreatywnego działania,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office oraz prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość BUDOWY własnego Zespołu sprzedaży,

  • Możliwość ROZWOJU osobistego i zawodowego w nowoczesnej organizacji,

  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: atrakcyjna pensja podstawowa oraz premia i prowizja bez górnego limitu, zależna od wyników własnych i Twojego Zespołu,

  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe opracowane na bazie doświadczeń i bogatej wiedzy najlepszych ekspertów w branży,

  • Rozwojowy COACHING sprzedażowy i managerski w teorii i praktyce, prowadzony przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów,

  • Odpowiednie NARZĘDZIA pracy: samochód osobowy klasy D, karta paliwowa, notebook, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM.

  • Robienia tego co lubisz i potrafisz najlepiej, czyli MINIMUM administracji przy biurku, MAKSIMUM aktywności w terenie

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm, a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Przewiń do profilu firmy