Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

  • śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dom Maklerski INC wchodzi w skład grupy kapitałowej INC, notowanej na rynku regulowanym GPW i posiadającej ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie inwestycji i doradztwa dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego.

    W związku z rozwojem platformy crowdinvestycyjnej CrowdConnect.pl i przygotowywaniem nowych projektów Spółka rozbudowuje regionalne działy sprzedaży i obsługi klientów.

    Dom Maklerski INC zatrudni Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży z regionów - Katowice, Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Białystok, Olsztyn, Wrocław, Szczecin.

    Zapewniamy m.in.:

    • Pracę w licencjonowanym Domu Maklerskim specjalizującym się w sektorze MŚP,
    • Atrakcyjny system wynagradzania,
    • Szeroki wachlarz produktów i korzyści dla potencjalnych klientów.

    Zakres zadań:

    • Pozyskiwanie i obsługa klientów Domu Maklerskiego w podległym regionie,
    • Uczestniczenie w plasowaniu emisji instrumentów finansowych przeprowadzanych przez Dom Maklerski,
    • Uczestniczenie w działaniach promocyjnych i marketingowych – prezentacje, szkolenia itp.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte wymiernymi sukcesami w branży finansowej,
    • Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych oraz znajomość lokalnego rynku,
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
    • Wysokie standardy etyczne i zdolność do funkcjonowania w regulowanym otoczeniu prawnym.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.