Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie handlowcami odpowiedzialnymi za sprzedaż produktu (struktura rozproszona),

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwój zespołu handlowego oraz wspieranie go w realizacji planów sprzedażowych,

  • Realizacja budżetu sprzedażowego,

  • Utrzymywanie i rozwój struktur sprzedaży,

  • Praca w terenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku managera zarządzającego siecią sprzedaży,

  • Znajomość branży transportowej,

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B,

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną grupą minimum 10 osób,

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności negocjacyjne, organizacyjne, analityczne,

  • Doświadczenie w budowaniu relacji i pozyskiwaniu klientów,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i prowizyjnej,

  • Umowę o pracę,

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy,

  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych,

  • Narzędzia (laptop, telefon, samochód służbowy, z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych),

  • Solidne wdrożenie do pracy,

  • Wsparcie HR w rozwoju kompetencji handlowców i rozwoju biznesu,

  • Szkolenia i eventy motywacyjne,

  • Udział w konkursach biznesowych,

  • Dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenia zdrowotne i grupowe oraz opiekę medyczną.

Klient Pracuj.pl

Firma zajmująca się dystrybucją systemów GPS poszukuje kandydata na stanowisko:

Polska Południowa

Przewiń do profilu firmy