Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny dyrektor sprzedaży

ECO TEAM SOLUTIONS sp. z o.o.

9 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i kierowanie własnym zespołem sprzedażowym

  • pozyskiwanie klientów sektora B2B, B2C

  • aktywna sprzedaż produktów z branży OZE

  • współtworzenie i realizowanie planów sprzedaży

  • reprezentowanie firmy zgodnie z jej standardami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • minimum 5 osób we własnym zespole sprzedażowym

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej oraz zespołu

  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

  • prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane: znajomość branży OZE

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny

  • pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży

  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • przyjazną atmosferę pracy

O nas

Eco Team Solutions to firma korzystająca z ponad 12 lat doświadczeń w branży energetycznej. Naszym celem jest popularyzowanie i wdrażanie rozwiązań dobrych dla natury i efektywnych dla klienta. Nasza praca opiera się na sprzedaży i realizacji nowoczesnych rozwiązań energetycznych służących naturze i człowiekowi.