Regionalny Dyrektor Sprzedaży

HR Level Up

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka produkcyjna, część dużej grupy kapitałowej.

Linia Raportowania: Head of Sales/Członek Zarządu

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie oraz wdrożenie strategii sprzedaży w regionie łódzkim

  • Zbudowanie struktury sprzedażowej

  • Bieżące monitorowanie efektywności podejmowanych działań zespołu

  • Wprowadzanie rozwiązań zwiększających sprzedaż i monitorowanie efektów

  • Koordynowanie realizacji planów sprzedażowych w powierzonym regionie

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji biznesowych

  • Bieżąca współpraca z klientami oraz kluczowymi partnerami biznesowymi

  • Organizowanie cyklicznych spotkań z przedstawicielami handlowymi

  • Prowadzenie raportów i statystyk.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w realizowaniu strategii sprzedaży i procesów inwestycyjnych

  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami i interesariuszami

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami handlowymi

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach związanych z budowaniem i wdrażaniem. strategii sprzedaży i rozwoju.

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku

  • Stabilne warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Szeroki wybór benefitów dodatkowych

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Dużą samodzielność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy