Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

MENLOO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

REGIONALNY DYREKTOR SPRZEDAŻY

Główne zadania:

  • Budowa i Rozwój sieci dystrybucji B2B w podległym regionie,
  • Realizacja strategii spółki w zakresie pozyskania i zwiększanie udziałów rynkowych,
  • Budowa oraz rozwój podległego zespołu,
  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji z klientami kluczowymi hurtowymi na przypisanym obszarze
  • Przygotowywanie planów sprzedażowych, przekładanie ich na cele indywidualne, egzekwowanie ich wykonania
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i marżowe na przypisanym obszarze współtworzenie oferty produktowej Spółki
  • Udział w wydarzeniach promocyjnych Spółki
  • Podpisywanie umów z klientami oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji umów oraz nadzór nad tym procesem u handlowców na przypisanym obszarze
  • Doradztwo w zakresie komponentów fotowoltaicznych dla klientów
  • Używanie w pracy narzędzi wspierających sprzedaż w celu ewidencji działań oraz raportowania (aplikacje, systemy IT, CRM)
  • Nadzór nad zachowaniem jakości i wysokich standardów obsługi klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (minimum 3 lata),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe w zróżnicowanych kanałach dystrybucji
  • Praktyczne doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na Rynek
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym, w strukturze rozproszonej,
  • Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat.B.

Z naszej strony możemy zapewnić:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, podstawa oraz jasny system premiowy,
  • Dużą autonomię w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zakładanych celów,
  • Współpracę z Ekspertami w branży OZE,
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne