Logo Pracuj.pl

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Millennium Leasing Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii biznesowej Millennium Leasing w podległym Regionie
  • Aktywne zarządzanie Oddziałem Millennium Leasing dedykowanym do pracy z klientem z segmentu korporacyjnego
  • Aktywna współpraca z Pionem Bankowości Korporacyjnej Banku Millennium oraz jednostkami Centrali
  • Realizacja strategii Spółki poprzez rozwijanie współpracy i zarządzanie relacją z klientem na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego
  • Ustalanie i realizacja celów biznesowych w Regionie
  • Rozwój kompetencji pracowników w zespole sprzedażowy, rekrutacja pracowników
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację planów sprzedażowych
  • Umiejętności efektywnego zarządzania zaangażowaniem podległych pracowników, planowania oraz monitorowania realizacji celów
  • Etyka zawodowa
  • Czynnego prawa jazdy kat B
  • Doświadczenie poparte sukcesami zawodowymi w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży usług finansowych (preferowane w leasingu)
  • Umiejętności efektywnego budowania i zarządzania zespołem sprzedażowym, także w strukturze rozporoszonej w oparciu o wszystkie dostępne kanały komunikacyjne popartego sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość biznesu na rynku mazowieckim i łódzkim

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną i pakietem socjalnym
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Udział w projektach rozwojowych, szkoleniach
  • Dużą samodzielność i możliwość kreowania nowych rozwiązań
  • Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Regionalny Dyrektor Sprzedaży, Warszawa