Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Stella Pack S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów i opakowań z tworzyw sztucznych oraz produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów użytku domowego, które pomagają w codziennym życiu, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:
Regionalny Dyrektor SprzedażyNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Główne zadania:

  • kompleksowe zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • wspieranie i motywowanie przedstawicieli handlowych,
  • prowadzenie treningów „on the job” i rozmów rozwojowych,
  • realizacja celów biznesowych i sprzedażowych regionu,
  • budowanie i umacnianie sieci dystrybucji na powierzonym terenie,
  • kompleksowa obsługa klientów o strategicznym znaczeniu,
  • prowadzenie negocjacji w zakresie warunków współpracy,
  • utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
  • reprezentowanie firmy, dbanie o jej dobry wizerunek,
  • czynny udział w projektowaniu i realizacji akcji i narzędzi promocyjnych,
  • analiza i kontrola określonych wskaźników ekonomicznych,
  • monitoring rynku i aktywności konkurencji

Stawiamy na doświadczenie i konkretne kompetencje osobiste.
Aplikuj, jeżeli:

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców na rynku tradycyjnym, w branży FMCG, WARUNEK KONIECZNY
  • twoja historia zatrudnienia jest stabilna (minimum 3 lata doświadczenia u jednego pracodawcy), WARUNEK KONIECZNY
  • jesteś otwarty na zmiany i rozumiesz, że rozwój jest po prostu koniecznością,
  • potrafisz prowadzić negocjacje w partnerskiej atmosferze,
  • budujesz długofalowe relacje oparte na szacunku i niezawodności,
  • jesteś samodzielny, pomysłowy i przedsiębiorczy,
  • masz wiedzę w zakresie technik sprzedaży i umiesz się nią dzielić,
  • potrafisz budować i wzmacniać zespoły,
  • znajdujesz rozwiązania, zamiast wyszukiwać problemy,
  • nie boisz się odpowiedzialnych zadań,
  • umiesz działać pod presją czasu,
  • masz wysoką kulturę osobistą,
  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • masz prawo jazdy kat. B, a praca w terenie nie stanowi dla ciebie wyzwania

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania,
  • przestrzeń do realizowania własnych pomysłów,
  • możliwości szkoleń i rozwoju,
  • dużą dynamikę pracy w środowisku otwartym na zmiany,
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy