Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Promesa Plus Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii rozwoju organizacji oraz przyjętych planów sprzedażowych w powierzonym regionie,

  • koordynacja podpisywania umów o współpracy, wdrażanie realizacji tych umów, w tym prowadzenie szkoleń i prezentacji dla partnerów sieci ubezpieczeniowej i sieci assistance,

  • budowanie długofalowych relacji oraz bieżące wsparcie sprzedaży sieci partnerskiej (ubezpieczeniowej i assistance),

  • monitorowanie i raportowanie wyników,

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem,

  • wysoko rozwinięte kompetencje: nastawienie na cel, planowanie i koordynowanie,

  • znajomość obsługi komputera i programów biurowych,

  • znajomość rynku ubezpieczeniowego oraz rynku motoryzacyjnego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obszar pracy: województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie.

To oferujemy

  • możliwość natychmiastowego podjęcia zatrudnienia,

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale ubezpieczeń nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy,

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, pakiet socjalny,

  • samochód służbowy,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Obszar działania:

Województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie.

Promesa Plus Sp. z o.o. - firma zajmująca się pośrednictwem ubezpieczeniowym, współpracująca z wiodącymi na polskim rynku zakładami ubezpieczeniowymi w zakresie produktów oferowanych klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom, prowadząca działalność w zakresie administrowania programami ubezpieczeniowymi i produktami finansowymi na rzecz czołowych instytucji finansowych w Polsce. Firma swoją działalność rozbudowała o usługi z zakresu wynajmu pojazdów zastępczych. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy