Oferta pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży – wózki widłowe

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem handlowym (monitorowanie wyników, rozwój, coaching, motywowanie, wspieranie)

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami B2B

  • Przygotowanie długo- i krótkoterminowej strategii sprzedaży

  • Realizacja planów sprzedaży, negocjacje z Klientami

  • Wdrażanie kluczowych programów sprzedażowych

  • Wzrost udziału w rynku

  • Kontrola marżowości

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i zespołem handlowym, mile widziane doświadczenie w branży B2B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu średniozaawansowanym

  • Podejmowanie inicjatywy

  • Wysoka potrzeba wyzwań

  • Szukanie rozwiązań

  • Proaktywność

  • Wysokie umiejętności planowania i organizacji

  • Komunikatywność, otwartość, elastyczność

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji

  • Mobilność na terenie całej Polski

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i premia kwartalne oraz roczna

  • Umowę o pracę

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy – Toyota - do użytku prywatnego, telefon, laptop)

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Multikafeterię My Benefit ( w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA

  • Dofinansowanie do urlopu i szkoleń

  • Premię za staż pracy

  • Porady prawne

  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku