Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

FOTOWOLTAIKA BY ENERGY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu oraz odpowiedzialność za sprzedaż

  • Pozyskiwanie nowych Menadżerów Sprzedaży i grup sprzedażowych

  • Zarządzanie siecią sprzedaży

  • Raportowanie wyników pracy zespołów oraz realizacji celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. pół roku)

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży

  • Umiejętność budowania trwałych relacji

  • Chęć rozwoju w branży OZE

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Komunikatywność

  • Kreatywność

To oferujemy

  • Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne wzrastające wraz z wynikami sieci sprzedaży (sky is the limit)

  • Terminowe rozliczenia prowizji

  • Bezkonkurencyjne cenowo i kompleksowe produkty na rynku

  • Niekorporacyjną atmosferę i dużą niezależność

  • Narzędzia informatyczne – kalkulatory ofertowe i analityczne, CRM

  • Wsparcie i pomoc opiekunów technicznych, którzy pracują na najlepszych programach projektowych w branży

  • Atrakcyjne wsparcie finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych

  • Własne ekipy monterskie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • dodatkowe benefity finansowe

Nasza firma oferuje doradztwo i kompleksową instalację systemów fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firm oraz farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

W ciągu trzech lat zrealizowaliśmy 2160 projektów. Od roku czasu sami importujemy wszystkie podzespoły niezbędne do instalacji fotowoltaicznych.

Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie finansowania oraz formalnościami związanymi z dotacjami.

Elektrownia słoneczna to inwestycja na lata, dlatego całość opieramy na najwyższej jakości komponentach technicznych, a realizację powierzamy wyszkolonym, posiadającym wszystkie wymagane uprawnienia, własnym ekipom montażowym. Nasi Klienci w 36% to rekomendacje.

Oferujemy Klientom sprzęt z 25-letnią gwarancją w cenach lokalnych małych manufaktur.

Przewiń do profilu firmy