Oferta pracy

Regionalny Inspektor ds. BHP

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzanie przeglądów warunków pracy w zakresie BHP w sklepach,

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników,

  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej,

  • Opracowywanie instrukcji i procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy,

  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych wewnętrznymi procedurami.

Podział czasu pracy
80%

Wyjazdy służbowe (obszar: woj. łódzkie i mazowieckie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w służbie BHP (preferowane doświadczenie w firmie handlowej)

  • Znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy,

  • Samodzielność w realizacji zadań,

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie, oraz podróży służbowych.

To oferujemy

  • Korzystne warunki wynagradzania, niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy, zgrany zespół i ciekawe wyzwania,

  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach Pepco oraz dostęp do Mulitikafeterii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria