Regionalny inspektor ds. BHP

Dealz Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań inspektora ds. BHP zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa

  • Przeprowadzanie audytów warunków pracy oraz przestrzegania przepisów prawa, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w centrali oraz jednostkach podległych

  • Przeprowadzanie i przygotowywanie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych

  • Przygotowywanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentów z zakresu BHP

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność organizacji i planowania pracy

  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i terenów ościennych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia

  • Korzystne warunki wynagradzania

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy