Ta oferta pracy jest nieaktualna od 506 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny inżynier sprzedaży

  • Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma L.M.ZALEWSKI Technika Obróbki Powierzchniowej działa na rynku od 1990 roku. Od początku swego istnienia zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w szeroko pojętym temacie obróbki powierzchni. Wieloletnie doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że każdy klient oczekuje od swojego partnera biznesowego rozwiązań kompleksowych. Dlatego wychodząc temu naprzeciw firma starała się pozyskiwać nowych dostawców, którzy spełnialiby najwyższe oczekiwania klienta i w pełni realizowaliby tą strategię. W związku z rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chwaszczyno (pow. kartuski)
    Zakres obowiązków:
    • obsługa techniczno-handlowa klientów w regionie;
    • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami;
    • przygotowywanie ofert handlowych;
    • prowadzenie negocjacji handlowych;
    • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i ich rozwiązań.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn);
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej;
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu relacji biznesowych;
    • orientacja na klienta, samodzielność, dobra organizacja pracy;
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • gotowość do odbywania podróży służbowych (Polska Północna);
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • możliwość sprzedaży produktów światowego lidera w branży techniki obróbki powierzchniowej;
    • kontakt z najnowszą technologią;
    • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy/komputer/telefon);
    • profesjonalne krajowe i zagraniczne szkolenia produktowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy na naszą stronę www.topzal.com.pl