Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Inżynier Sprzedaży

Solution Trade Łukasz Kierzkowski Sp.J.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opiekę nad Klientami firmy z podległego regionu

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i partnerskich relacji z Klientami

  • Kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie technologii obróbki plastycznej blach w tym narzędzi do pras krawędziowych i wykrawających oraz maszyn będących w ofercie firmy

  • Organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla Klientów

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w wytyczaniu zadań i ich realizacji

  • Entuzjazm i silna motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Szkolenia produktowe i techniczne w Polsce i za granicą

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm zajmujących się obróbką plastyczną blachy. Dobieramy nie tylko narzędzia i maszyny, ale również technologię produkcji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko: Regionalny Inżynier Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy