Regionalny Inżynier Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tractel Polska jest oddziałem międzynarodowej grupy (tractel.com) zajmującej się produkcją profesjonalnych urządzeń do podnoszenia oraz transportu ładunków i osób, urządzeń do kontroli i pomiaru obciążenia oraz sprzętu asekuracyjnego.

Grupa Tractel to 76 lata doświadczenia zdobytego w 120 krajach, na 6 kontynentach.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Region centralny i wschodni

Miejsce pracy: home office

Obszar działania: mazowieckie, warmińsko mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie

Numer referencyjny: regionalny inżynier sprzedaży – region centralny i wschodni

Opis stanowiska:

  • Rozwój oraz umacnianie relacji handlowych z siecią dystrybucji w regionie.
  • Doradztwo produktowe i techniczne.
  • Opracowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków.
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych.
  • Raportowanie do dyrektora generalnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (wyższe mile widziane) - techniczne lub ekonomiczne.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z branżą techniczną.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny, pracownik będzie miał stały kontakt z partnerami zagranicznymi).
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, komunikatywność oraz entuzjazm.
  • Orientacja na klienta.
  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Umowę o pracę.
  • Pensję zależną od osiągniętych wyników.
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się