Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Inżynier Sprzedaży

FlowairO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca w bezpośrednim kontakcie z klientami, współpraca z biurami projektowymi, firmami dystrybucyjnymi oraz wykonawczymi,

  • budowanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,

  • przygotowywanie wstępnych doborów urządzeń oraz wsparcie techniczne wykonawców oraz projektantów instalacji grzewczych i wentylacyjnych,

  • prowadzenie szkoleń dla klientów,

  • utrzymanie i rozwijanie długofalowych relacji z wykonawcami i projektantami,

  • ścisła współpraca z działem wsparcia projektowego jak również z doradcą techniczno-handlowym,

  • praca z bazą danych.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjność (praca mobilna),

  • prawo jazdy kat B,

  • dobra znajomość produktów i branży HVACR

  • wykształcenie min. średnie techniczne, dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe,

  • biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, AutoCAD)

  • dobra organizacja i samodzielność w działaniu,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów,

  • mile widziana znajomość rynku inwestycyjnego.

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań, wypłacane na czas,

  • praca umożliwiająca zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • duża niezależność oraz samodzielność w działaniu,

  • elastyczne godziny pracy,

  • elastyczna, stabilna forma zatrudnienia oraz praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie w formie online

2

Spotkanie na żywo

3

Nawiązanie współpracy!;)

Flowair

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. Firma powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z inicjatywą, potrafisz pracować zespołowo i chciałbyś być jednym z Nas - zgłoś się!

Przewiń do profilu firmy