Logo Pracuj.pl

Regionalny Inżynier Sprzedaży

Metal Team Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż obrabiarek CNC
  • Aktywne uczestnictwo w realizowanych projektach sprzedażowych
  • Opieka nad istniejącą grupą klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wiedza nabyta poprzez doświadczenie
  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki finansowe uwzględniające stałą podstawę i prowizję od sprzedaży
  • Współpraca w oparciu o zatrudnienie lub własną działalność
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód do użytku prywatnego)
  • Produkt wprowadzony na rynek
  • Szkolenia wprowadzające i doskonalące

Metal Team Sp. z o.o. Sp.K.

Firma METAL TEAM Sp. z o.o. Sp. K. działająca w branży sprzedaży obrabiarek CNC poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Inżynier Sprzedaży POLSKA POŁUDNIOWO - WSCHODNIA.

Ponad 20 lat na rynku. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie obróbki skrawaniem – maszyny, mocowania, technologię, automatyzację, szkolenia, serwis.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) z dopiskiem „Regionalny Inżynier Sprzedaży”.

Regionalny Inżynier Sprzedaży, mazowieckie