Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Inżynier Sprzedaży

Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie doradztwo techniczne z zakresu oferowanych rozwiązań

  • Spotkania z Klientami (praca mobilna 4 dni w tygodniu + 1 dzień home office)

  • Poszukiwanie nowych obszarów zastosowań dla produktów firmy

  • Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z Klientami

  • Udział w targach branżowych

  • Przygotowywanie ofert

Podział czasu pracy
60%

Doradztwo techniczne na miejscu u obecnych klientów firmy

15%

Zdalne doradztwo techniczne

10%

Przygotowywanie ofert indywidualnych

10%

Zdobywanie nowych klientów i zastosowań dla produktów firmy

5%

Udział w targach branżowych / szkoleniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne (wiedza techniczna z zakresu mechaniki jest warunkiem koniecznym)

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy mobilnej w branży technicznej

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych (4 dni w tyg.)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2), również podstawy j. technicznego

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i znajomość podstaw obsługi programów CAD

  • Samodzielność i umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem pracy

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Chęć do pracy w stabilnej firmie i zainteresowanie długoletnią współpracą

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Samochód służbowy do użytkowania również w czasie prywatnym

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Szkolenia w kraju i za granicą

  • Wyjazdy integracyjne

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Elesa+Ganter Polska w liczbach:

- 80.000 produktów w ofercie

- 250 nowości rocznie

- 700 dokumentów wprowadzanych codziennie do naszego systemu

- kilkanaście tysięcy aktywnych klientów rocznie

Jesteśmy włosko-niemieckim producentem standardowych elementów do maszyn i urządzeń, używanych praktycznie w każdej gałęzi przemysłu na świecie. Od ponad 75 lat aktywnie wspieramy inżynierów i konstruktorów maszyn, oferując im innowacyjne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości. Jesteśmy obecni w 70 krajach i współpracujemy z największymi na świecie firmami produkcyjnymi. Jeśli chcesz pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży i być częścią zgranego oraz przyjaznego zespołu, ta praca jest dla Ciebie idealna.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie poszukujemy Inżynierów Sprzedaży w 3 regionach:

  • Polska północno-zachodnia - woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. wielkopolskie, woj. lubuskie

  • Polska południowa - woj. małopolskie, woj. śląskie

  • Polska południowo-wschodnia - woj. podkarpackie, woj. lubelskie, woj. świętokrzyskie

  • Polska południowo-zachodnia: woj. dolnośląskie, woj. opolskie oraz część woj. lubuskiego, wielkopolskiego i łódzkiego