Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Inżynier Sprzedaży

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CERTEX POLSKA jest częścią grupy Lifting Solution Axel Johnson International, która jest liderem branży technik podnoszenia w Europie. W każdym obszarze swojej działalności Certex proponuje rozwiązania o wysokiej kulturze technicznej, wsparte doradztwem, z troską o bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i środowisko.

    W Polsce działamy od 2019 poprzez oddział we Włocławku, zatrudniając 15 osób. W związku z intensywnym rozwojem oraz planowanym otwarciem kolejnego oddziału w Szczecinie poszukujemy kandydatów, którzy pomogą nam zostać liderem rynku w Polsce w przeciągu kilku lat.

    Szukamy osób otwartych na rozwój, doskonale czujących się w doradztwie technicznym, gotowych do podejmowania samodzielnych decyzji i kreowania rozwiązań. Jeżeli potrafisz pogodzić te cechy z umiejętnościami sprzedażowymi, zapraszamy do nas.

    Zakres zadań:

    • rozwój sieci sprzedaży, promocja i sprzedaż produktów,
    • realizacja indywidualnego planu sprzedaży,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami,
    • prowadzenie negocjacji handlowych i doradztwo techniczno-handlowe,
    • raportowanie aktywności operacyjnej oraz wyników pracy,
    • udział w targach, konferencjach, prezentacjach,
    • monitoring należności.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży,
    • znajomość branży technik podnoszenia,
    • doświadczenie w sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych wymagających doradztwa będzie atutem,
    • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • motywacja do osiągania jak najlepszych wyników sprzedaży,
    • ważne prawo jazdy kat. B,
    • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami komputerowymi,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • samodzielność w realizacji zadań,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy i zaangażowania,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach zakresu działalności firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.