Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Inżynier Sprzedaży – Pompy do wody i ścieków

BBA Pumps PL Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Działalność branży: pompy do wody i ścieków, wod-kan, instalacje igłofiltrowe i instalacje przemysłowe

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych (klienci końcowi, firmy wykonawcze, instalatorzy, biura projektowe)

  • Kontynuacja współpracy z dotychczasowymi klientami z powierzonego regionu

  • Rozwój struktury sprzedaży nowych typoszeregów pomp (poszukiwanie odbiorców, partnerów handlowych)

  • Prezentacje oferty firmy, doradztwo techniczno-handlowe dla klientów, negocjacje handlowe dobór pomp i akcesoriów oraz przygotowanie ofert – we współpracy działem technicznym w siedzibie firmy

  • Region działania: Południe, małopolskie, podkarpackie, lubelskie i/lub świętokrzyskie + home office

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w terenie, podróży i spotkań służbowych (oczywiście zależnie od aktualnej sytuacji epidemicznej i poziomu obostrzeń)

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych

  • Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu zadań

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Motywacja do poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office Word , Excel, Outlook

  • Znajomość CRM – SAP Cloud4Customers będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. "B"

  • Wykształcenie min. średnie, wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie korzystania z dokumentacji handlowej (broszury, materiały informacyjne) oraz udziału w szkoleniach zagranicznych

  • doświadczenie w doborze i sprzedaży urządzeń pompowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Interesującą, stałą pracę w międzynarodowej firmie posiadającej ponad 60 letnie doświadczenie, w partnerskim zespole z pełnym wsparciem merytorycznym i organizacyjnym

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy i umiejętności

  • Wynagrodzenie dodatkowe zależne od osiąganych wyników

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rodzinnym charakterze

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia produktowe zarówno wewnętrzne jak i zagraniczne

  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy z możliwością korzystania po godzinach pracy

BBA Pumps PL Sp. z o.o.

BBA Pumps jest wiodącym producentem przewoźnych pomp i rur z ponad 60 letnią historią. W ofercie posiada pompy do igłofiltrów, pompy do wody zanieczyszczonej i szlamu, agregaty pompowe dużej wydajności oraz pompy Tsurumi. Uzupełnieniem oferty są instalacje igłofiltrowe, rury i złącza.

W Polsce firma jest obecna od 2007 roku, a swoją siedzibę i magazyn ma zlokalizowane w Piasecznie koło Warszawy.

Głównymi klientami firmy są przedsiębiorstwa z branży budowlanej, komunalnej, wodno-ściekowej, inżynieryjnej oraz oczyszczalnie ścieków.

Więcej informacji o firmie na stronie www.bbapumps.pl

Przewiń do profilu firmy