Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Inżynier Sprzedaży – Pompy wodne

PPHU Klaudia sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Działalność w zakresie branży: pompy do wody i ścieków, instalacje przemysłowe, hydrantowe i wod-kan

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych (klienci końcowi, firmy wykonawcze, instalatorzy, biura projektowe)

  • Rozwój struktury sprzedaży pomp importowanych marek (poszukiwanie odbiorców, hurtowni, partnerów handlowych)

  • Prezentacje, doradztwo techniczno-handlowe dla klientów, rozmowy handlowe dobór pomp i armatury oraz opracowywanie niektórych ofert – we współpracy ze specjalistami w siedzibie firmy

  • Obszar do działania: podstawowy rejon do uzgodnienia, wstępnie ok. 2-3 województwa + home office

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych

  • Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu zadań

  • Gotowość do pracy w terenie, częstych podróży służbowych (oczywiście zależnie od aktualnej sytuacji epidemicznej i poziomu obostrzeń)

  • Komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Motywacja do poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym oprogramowania biurowego Word , Excel, obsługi poczty email, CRM

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność

  • Prawo jazdy kat. "B"

  • Wykształcenie min. średnie, atutem będzie wykształcenie techniczne

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie korzystania z dokumentacji handlowej (broszury, materiały informacyjne)

  • Atutem będzie doświadczenie w doborze i sprzedaży urządzeń pompowych (np. produkty EBARA / Grundfos / Lowara / KSB itp )

  • Atutem będzie doświadczenie w kontaktach z branżą wod-kan, ciepłowniczą, energetyczną

To oferujemy

  • Interesującą, stałą pracę w „niekorporacyjnej” organizacji, w partnerskim zespole z pełnym wsparciem merytorycznym i organizacyjnym

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy i umiejętności kandydata, z dodatkowym systemem premiowania wypracowanych wyników

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Wewnętrzne szkolenia produktowe

  • Narzędzia pracy, samochód służbowy

  • Pakiet socjalny – bonusy świąteczne, ubezpieczenie medyczne

  • W przypadku zainteresowania ze strony kandydata – możliwa także współpraca w modelu B2B

PPHU Klaudia sp. z o.o.

Firma P.P.H.U. KLAUDIA zajmuje się sprzedażą szerokiego asortymentu urządzeń pompowych (będąc wyłącznym przedstawicielem kilku marek pomp na rynek Polski), produkcją instalacji odwodnieniowych, wynajmem, oraz serwisem urządzeń pompowych.

Głównymi odbiorcami firmy są firmy z branży budowlanej, wodno-ściekowej, inżynieryjnej, oczyszczalnie ścieków.

Firma zatrudnia ponad 40 pracowników, funkcjonuje na rynku od 1989 roku.

Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Ustroniu (woj. śląskie), ponadto w Gdańsku zlokalizowany jest dodatkowy oddział skupiający się głównie na wynajmie urządzeń pompowych...

Więcej informacji o ofercie firmy w serwisach internetowych: www.klaudia.eu i strefapomp.pl

Przewiń do profilu firmy