Logo Pracuj.pl

Regionalny Inżynier Sprzedaży (prowadniki i przewody)

igus Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami firmy oraz nawiązywanie relacji z nowymi,
  • Wizyty i prezentacje w działach konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
  • Projektowanie i dobór indywidualnych systemów dla Klientów,
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy igus,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz informacji rynkowych,
  • Udział w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie: wyższe techniczne, lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: mechanika, automatyka i robotyka, elektryka, elektronika, mechatronika, inżynieria produkcji itp.),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w terenie od wt-pt,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Miesięczny okres szkoleniowo-wdrożeniowy w Warszawie (igus pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia),
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa oraz premie i bonusy).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie medyczne
  • uczestnictwo w programie MyBenefit
  • nowoczesne narzędzia (samochód, Ipad, Iphone, laptop)
  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego
  • nagrody jubileuszowe
  • nieograniczony dostęp do audiobooków
  • dodatkowe premie

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 3000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Regionalny Inżynier Sprzedaży (prowadniki i przewody), łódzkie