Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Aptek

Ziko Apteka sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wyniki oraz prawidłowe funkcjonowanie podległych aptek i drogerii
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi pacjenta w aptekach i drogeriach
  • Wspieranie Kierowników Aptek w zarządzaniu podległym personelem oraz apteką
  • Ocena pracy i realizacji zadań Kierowników Aptek
  • Realizacja polityki personalnej firmy: rekrutacja, motywowanie, programy rozwojowe, oceny roczne
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian ukierunkowanych na poprawę działania podległych aptek
  • Analizowanie raportów, zestawień oraz wyciąganie wniosków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie farmaceutyczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym odpowiedzialnym za zarządzanie strukturą rozproszoną
  • Wysoko rozwinięte umiejętności menadżerskie
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Umiejętności analityczne
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Szkolenia e-learningowe
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

Ziko Apteka sp. z o.o.

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce

o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Regionalny Kierownik Aptek, lubuskie