Oferta pracy

Regionalny Kierownik BHP i Ochrony Przeciwpożarowej

Eurocash S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii firmy i założonych działań w obszarze BHP

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP

  • Sprawne organizowanie, planowanie i monitorowanie zadań pracowników w zespole

  • Realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia o Służbie BHP

  • Koordynacja szkoleń, opracowań/aktualizacji instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, pomiarów środowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub podobnym, związanym z angażowaniem współpracowników do wspólnych zadań lub projektów

  • Uprawnień co najmniej Starszego Inspektora ds. BHP

  • Sprawnego podejmowania decyzji i umiejętności zarządzania zespołem

  • Umiejętności wywierania wpływu i wprowadzania zmian

  • Umiejętności analitycznych oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i komunikatywności

  • Samodzielności w związku z podróżami służbowymi

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

  • Sprawnej obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi

  • Szansę na rozwój zawodowy oraz osobisty i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pracę na samodzielnym stanowisku

  • Ofertę atrakcyjnych szkoleń kompetencyjnych dla roli kierowniczej i kursów specjalistycznych związanych z obszarem BHP

  • #bardzo atrakcyjny pakiet benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash S.A.

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy