Oferta pracy

Regionalny Kierownik ds. Ekspansji

Lisek.app

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskanie i przygotowanie do uruchomienia lokalizacji w mniejszych miastach na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego

  • Monitorowanie rynku nieruchomości, analiza ofert

  • Wyszukiwanie potencjalnych lokalizacji na darkstores zgodnie z wyznaczonymi standardami

  • Przygotowanie umów najmu nieruchomości, negocjowanie warunków z wynajmującymi

  • Przygotowanie darkstores do otwarcia, koordynacja działań podwykonawców remontowo-budowlanych, przygotowanego technicznie do towarowania

  • Bieżące raportowanie wyników i udział w spotkaniach Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości

  • Doświadczenie w podobnych zadaniach

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na osiąganie założonych celów i realizację planów, zorientowanie na zmianę, komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w bardzo szybko rozwijającym się startupie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w bardzo doświadczonym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Opiekę medyczną w Medicover

  • Stałe zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym w ramach umowy o pracę

  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Lisek.app

LISEK.APP - startup, który rewolucjonizuje dostawę artykułów spożywczych do domu - skracając czas dostawy do 10 minut z własnej sieci mikro-magazynów - poszukuje osoby do długoterminowej współpracy. Rekrutujemy na stanowisko Operations Manager, na którym będziesz wspierał/ła operacyjny rozwój Liska i zarządzał siecią darkstores.

Regionalny Manager ds. Ekspansji

Miejsce pracy: województwo pomorskie (Gdańsk)/kujawsko-pomorskie (Toruń)

Przewiń do profilu firmy