Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik ds. HoReCa - region południe

FROZENPOL ŁUKASZ DAWIDOWSKIO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy importerem i przedstawicielem w Polsce belgijskiej firmy Mydibel, zajmującej się produkcją frytek i specjalności ziemniaczanych dla gastronomii. W związku z dynamicznym rozwojem i tworzeniem struktur firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci dystrybucji na podległym terenie (woj. małapolskie, woj. śląskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • ustalanie warunków handlowych z klientami
  • współpraca z dystrybutorami w terenie
  • budowanie pozytywnych i długofalowych kontaktów z klientami
  • analiza rynku i raportowanie działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dobra znajomość lokalnego rynku dystrybutorów HoReCa - warunek konieczny
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie
  • odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu
  • gotowość do pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy: samochód służbowy (również do celów prywatnych), komputer, telefon
  • niezbędne wsparcie w działaniu
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne