Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik ds. Hurtu

FHP - VILEDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne budowanie dystrybucji w oparciu o założenia business planu dla danych kategorii

  • Realizacja celów sprzedażowych i dystrybucyjnych dla wybranych Klientów (kwartalnych/rocznych)

  • Prowadzenie negocjacji oraz egzekucja ustaleń negocjacyjnych

  • Bliska współpraca z Dystrybutorami, pozyskiwanie nowych Klientów, badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań

  • Organizowanie i udział w Targach, prowadzenie szkoleń produktowo/sprzedażowych dla Dystrybutorów

  • Przygotowanie i wdrażanie planów rozwojowych dla Dystrybutorów i Klientów

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Dystrybutorami i Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży – min 4 lata

  • Doświadczenie we współpracy z Klientami w kanale tradycyjnym i supermarketów

  • Doświadczenie we współpracy z Dystrybutorami

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych na szczeblu lokalnym/centralnym

  • Zdolności analityczne oraz podstawowe umiejętności finansowe (P&L)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1

  • Znajomość rynku utrzymania czystości będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie kraju

  • Prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

Freudenberg jest globalną grupą technologiczną, działająca w 60 krajach i zatrudniająca 49.000 pracowników, która wspiera swoich klientów i społeczeństwo poprzez przyszłościowe innowacje. Wraz z partnerami, klientami i grupą naukowców Grupa Freudenberg rozwija najnowocześniejsze technologie i dostarcza doskonałe produkty oraz rozwiązania i usługi dla ponad 40 segmentów rynku. Kultura naszej firmy jest innowacyjna, oparta na zaufaniu i uczciwości, otwartości i wzajemnym szacunku.

Jedną z grup biznesowych Grupy Freudenberg jest Freudenberg Home and Cleaning Solutions. Jest to wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się markowymi produktami i systemami czyszczącymi, a także produktami do prania. Produkty są sprzedawane pod markami Vileda®, Vileda Professional®, O-Cedar®, Oates, Gimi®, Wettex, Gala® i Marigold®.

Przewiń do profilu firmy