Oferta pracy

Regionalny Kierownik ds. Inwestycji

FERRO S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych na pozyskanych inwestycjach w powierzonym regionie (woj.: województwa: wielkopolskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie)

  • prowadzenie negocjacji z generalnymi wykonawcami oraz projektantami z branży sanitarno – grzewczej

  • negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych pod inwestycje

  • budowanie relacji z obecnymi i pozyskiwanymi klientami na rynku inwestycyjnym

  • koordynacja przepływu informacji pomiędzy klientami a innymi działami biorącymi udział w procesie sprzedaży na inwestycje

  • przygotowywanie analiz rynku, konkurencji, ocena efektywności działań promocyjno-reklamowych

  • aktualizacja baz danych klientów oraz inwestycji

  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • min. 3 - letnie doświadczenie handlowe związane z obsługą Klientów na rynku inwestycyjnym

  • umiejętności prowadzenia negocjacji z profesjonalistami

  • umiejętności budowania relacji z generalnymi wykonawcami

  • samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych celów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu

  • rabat na nasze produkty

  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku

  • dodatek urlopowy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę MultiSport

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

FERRO S.A.

Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych. Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej. FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W efekcie dalszego dynamicznego rozwoju, do Grupy FERRO dołączyła spółka TERMET S.A, która jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych systemów w segmencie nowoczesnego zarządzania źródłami ciepła na rynku polskim oraz spółka Tester sp. z o.o., dostarczająca elektroniczne układy sterowania i automatyki do urządzeń gazowych.

Przewiń do profilu firmy