Oferta pracy

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Volkswagen Group PolskaO firmie

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Działu
Sprzedaży Volkswagen Osobowe na stanowisko:
REGIONALNY KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

/zadania/

  • Utrzymywanie kontaktu i relacji ze Strategicznymi Klientami oraz firmami Rent a Car
  • Przygotowanie ofert na samochody dla Strategicznych Klientów
  • Prowadzenie negocjacji kontraktów ze Strategicznymi Klientami oraz firmami Rent a Car
  • Gromadzenie i analizowanie danych dotyczących funkcjonowania sieci dealerskiej w zakresie sprzedaży flotowej
  • Koordynowanie oraz wspieranie działań dealerów w zakresie obsługi Strategicznych Klientów
  • Uzgadnianie i realizowanie planów sprzedaży dla Strategicznych Klientów oraz dla firm Rent a Car
  • Analizowanie potencjału sprzedażowego oraz możliwości sprzedażowych w podległym regionie
  • Ustalanie budżetu oraz raportowanie sprzedaży do centrali spółki

/oczekiwania/

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży flotowej lub B2B
  • Doświadczenie w prowadzeniu zaawansowanych negocjacji dużych kontraktów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość zasad obrotu handlowego i zarządzania
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność
  • Asertywność
  • Odpowiedzialność
  • Szukamy kandydatów mieszkających na terenie woj. wielkopolskiego

/korzyści/

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony 12 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony

samochód służbowy z kartą paliwową

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

bogaty wybór kart benefitowych
(Multisport, Ticket Sport & Culture,
Ticket Restaurant)

ubezpieczenie grupowe na bardzo
preferencyjnych warunkach

leasing samochodowy
dla pracowników

praca z pasjonatami motoryzacji
w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy częścią Volkswagen Group Polska.
Jesteśmy zespołem. Jesteśmy Volkswagen. Poszukujemy innowacji. Wyznaczamy trendy.
Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy