Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik ds. Operacyjnych – obiekty techniczne

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka z branży usługowej świadcząca kompleksową
    obsługę obiektów poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres Obowiązków:

    • Nadzór i obsługa posprzedażowa obiektów technicznych
    • Koordynowanie pracy w podległym Regionie
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
    • Optymalizacja kosztów obsługi obiektu
    • Realizowanie wyznaczonych celów biznesowych
    • Udział w wizjach lokalnych obiektów
    • Bieżąca analiza potrzeb klienta w zakresie realizowanych kontraktów
    • Nadzór nad serwisami utrzymania czystości

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym - operacyjnym
    • Samodzielność oraz systematyczność w działaniu
    • Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
    • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
    • Czynne prawo jazdy kat. B ( praca w terenie )
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Mile widziane wykształcenie wyższe

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się organizacji
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Programy rozwojowe i szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)