Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dąbrowa Białostocka, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Mońki, Sejny, Siemiatycze, Suwałki, Wasilków, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Kierownik
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma ADEXBUD powstała w 2000 r. W ciągu kilku lat stała się liderem na lokalnym rynku sprzedaży materiałów budowlanych i dociepleniowych. Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do uruchomienia własnej linii produkcyjnej profesjonalnej chemii budowlanej, farb i  systemów dociepleń. W związku z dalszym rozwojem sieci sprzedaży na terenie kraju poszukujemy kandydatów na stanowiska:

REGIONALNY KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY

Twoje zadania:

  • realizacja założonych planów sprzedaży i strategii
  • rozwój i opieka nad istniejącą siecią sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • prowadzenie szkoleń techniczno – handlowych
  • raportowanie wyników pracy

Profil:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane kierunkowe)
  • znajomość branży chemii budowlanej
  • dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat B i praktyka w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe wynagrodzenie uzależnione o uzyskanych efektów pracy
  • niezbędny zestaw narzędzi do pracy; samochód, telefon
  • pracę w zgranym zespole
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

w terminie do 05.01.2018.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się