Oferta pracy

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży - branża sprzątająca

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta z branży usług sprzątania i ochrony poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Regionalnego Kierownika ds. Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów na podległym terenie,

  • sprzedaż bezpośrednia usług porządkowo-czystościowych,

  • rozszerzanie portfela usług u obecnych Klientów,

  • doradztwo oraz przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy,

  • współpraca z działem operacyjnym przy planowaniu i koordynowaniu usług,

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ze szczególnym uwzględnieniem branży sprzątanie/ochrona,

  • samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów;

  • łatwość nawiązywania relacji biznesowych,

  • nastawienie na realizację założonych celów,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dodatkowe premie związane z realizacją planów sprzedażowych,

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • pracę zdalną,

  • zadaniowy czas pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy