Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny kierownik ds. sprzedaży – fasady wentylowane

Tuplex Investments Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • bieżąca obsługa klientów, ofertowanie, negocjowanie warunków współpracy, nadzór nad realizowanymi projektami

  • pozyskiwanie nowych inwestycji i klientów, rozwój sprzedaży w regionie

  • realizacja działań marketingowych wspierających wprowadzanie nowych produktów

  • fachowe doradztwo produktowe przy współpracy z Product Managerem

  • rozwój świadomości marki w środowisku inwestorów, architektów, projektantów i wykonawców

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i osobistej obsłudze projektów inwestycyjnych w branży budowlanej lub/i w sprzedaży projektowej

  • znajomość rynku fasad wentylowanych, stolarki aluminiowej, PCV będzie dodatkowym atutem

  • znajomość regionalnego rynku dużych inwestycji budowlanych – biurowce, hale, budynki wielorodzinne, obiekty sportowe

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • ambicja, nastawienie na cel i osiąganie wyników,

  • prawo jazdy KAT B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej i nowocześnie zorganizowanej polskiej firmie z ponad 30-letnią tradycją na rynku

  • Pracę z szeroką, ciekawą ofertą produktową, nowoczesnymi rozwiązaniami odpowiadającymi aktualnym trendom architektonicznym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym zależnym od indywidualnych wyników

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Pakiet szkoleń biznesowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach biznesowych w firmie o zasięgu europejskim

  • Kulturę pracy opartą o relacje partnerskie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Tuplex Investments Sp. z o.o. – spółka powołana przez Tuplex Sp. z o.o. lidera w branży, z 30 letnim doświadczeniem w dystrybucji materiałów budowlanych, wyspecjalizowana w obsłudze dużych inwestycji budowlanych. Tworzymy dedykowane, elastyczne rozwiązania - techniczne, logistyczne i finansowe w zakresie realizacji złożonych projektów inwestycyjnych. Nasi Doradcy Inwestycyjni zapewniają fachową wiedzę i doradztwo na każdym etapie inwestycji, oferując najlepsze rozwiązania – od Inwestora, Architekta aż do Wykonawstwa.

Przewiń do profilu firmy