Logo Pracuj.pl

Regionalny kierownik ds. sprzedaży i rozwoju biznesu

Lavina Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne i zgodne z ustaloną strategią budowanie sieci klientów
  • Poszukiwanie nowych rynków i kanałów dystrybucji dla naszych produktów
  • Budowanie świadomości marki w branżach: posadzkarskiej (posadzki betonowe, żywiczne, etc), budowlanej lub utrzymania czystości
  • Sprzedaż i negocjacje handlowe
  • Rozwój obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Pierwszy kontakt z klientem, profesjonalna prezentacja oferty, badanie potrzeb klientów i dostosowanie do nich oferty
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru rozwiązań
  • Doradztwo ekonomiczne pokazujące konkurencyjność oferowanych rozwiązań
  • Współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży
  • Raportowanie wyników i działań

Nasze wymagania

  • Znajomość branży utrzymania czystości, posadzkarskiej (posadzki betonowe, żywiczne, etc.) lub budowlanej
  • Doświadczenie w rozwijaniu biznesu poparte wynikami
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy z różnymi rodzajami klientów
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Kultura osobista i dbanie o dobre relacje z klientami
  • Prawo Jazdy kat. B, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Znajomość pakietu Microsoft Office z szczególnym uwzględnieniem Excel oraz Power Point

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (w tym samochód)
  • Wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz marketingowe
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów oraz kreatywnych działań

Firma Lavina Sp z o.o. będąca właścicielem marki Beton555.com poszukuje pracowników do stałej współpracy. Obszarem działalności firmy jest sprzedaż profesjonalnych rozwiązań do branż: utrzymania czystości, posadzkarskiej (posadzki betonowe, żywiczne etc.) oraz budowlanej.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie rozbudowa sieci handlowej oraz rozwój biznesu na obszarze połowy Polski. Poszukujemy osoby z doświadczeniem i kontaktami w branżach utrzymania czystości, posadzkarskiej (posadzki betonowe, żywiczne etc.) lub budowlanej.

Zapraszamy freelancerów HR z portfelem kandydatów. Pośrednikom sieciowym HR dziękujemy.

Dodatkowe informacje

Po pierwszym etapie skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na telekonferencję lub spotkanie osobiste w biurze firmy na której skupimy się na omówieniu doświadczenia w rozwoju biznesu oraz wiedzy na temat branży.

Przed wysłaniem CV zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami:

www.beton555.com

www.superabrasive.com

www.lavina-eu.com

Regionalny kierownik ds. sprzedaży i rozwoju biznesu, dolnośląskie