Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik ds. sprzedaży i zakupów

Fanex Trade Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Fanex Trade powstał w 2006 roku. Nasz magazyn zlokalizowany jest na Kowalach tuż obok obwodnicy Trójmiasta. Znajdujemy się w pobliżu autostrady A1, terminali przeładunkowych, portów w Gdyni i Gdańsku oraz lotniska Gdańsk-Rębiechowo.

Specjalizujemy się w dystrybucji produktów FMCG globalnych marek. W ciągu kilku lat zdobyliśmy znaczącą pozycję na polskim rynku napojów i słodyczy. Obecnie poszerzamy zakres działalności na rynkach zagranicznych. Oferujemy atrakcyjne ceny i sprawną realizację zamówień, a także etykietowanie i przepakowanie produktów.

Fanex Trade to rzetelna firma reagująca na potrzeby swoich Klientów, nieustannie pracująca nad jakością obsługi.

www.fanextrade.com

Rodzaj pracy: w terenie

Adresy magazynów spółki:

- 80-180 Kowale
- 42-360 Dębowiec
- 03-310 Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywne i zgodne z ustaloną strategią budowanie sieci klientów na podległym regionie (województwo śląskie, małopolskie, opolskie , dolnośląskie),
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy z kontrahentami,
  • odpowiedzialność za wynik,
  • koordynowanie transportów towarowych,
  • bieżące raportowanie swoich działań,
  • odpowiadanie za stan należności od kontrahentów,
  • w przyszłości rozbudowywanie swojego zespołu o nowych handlowców.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie w branży FMCG na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne,
  • Kultura osobista i dbanie o dobre relacje z klientami.

Oferujemy:

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B,
  • progresywny system wynagrodzeń.

Ogłoszenie archiwalne