Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży - kanał nowoczesny

  • opolskie
  • Kierownik
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.

    Czy wiesz, że:

    • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
    • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
    • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
    • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
    • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych w kanale nowoczesnym
    • Realizacja wyników sprzedażowych, jakościowych oraz egzekucja strategii firmy na podległym obszarze woj. Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie i Opolskie
    • Codzienna praca z podległym zespołem w rynku (szkolenie, motywowanie, coaching, wyznaczanie celów, kontrola ich realizacji, zarządzanie zmianą, delegowanie zadań)
    • Znajomość i analiza rynku pod kątem: działań konkurencji, trendów konsumenckich, potrzeb klientów
    • Inicjowanie, kontrola i monitoring akcji promocyjnych
    • Optymalne zarządzanie budżetem i środkami trwałymi

    Czego poszukujemy:

    • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w roli kierownika zarządzającego zespołem sprzedaży, w branży FMCG
    • Sukcesów, w realizacji celów biznesowych i rozwoju ludzi
    • Mile widziane - doświadczenie sprzedażowe w kanale nowoczesnym
    • Bardzo dobrej zdolności planowania i organizowania czasu pracy własnej i podległego zespołu
    • Umiejętności budowania efektywnego i zmotywowanego zespołu, doświadczenia w prowadzeniu coachingów
    • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
    • Sumienności, zaangażowania  i zorientowania na wynik i klienta
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Gotowości do systematycznych podróży służbowych, na podległym terenie
    • Angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Zatrudnienie w oparicu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię kwartalną, uzależnioną od osiąganych wyników
    • Dajemy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
    • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
    • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe np. Akademie Funkcyjne, Program Rozwoju Liderów
    Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?