Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

  • Konin, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od 1998 roku przygotowuje specjalne oferty ubezpieczeniowe dla placówek i pracowników oświaty. Z naszej oferty skorzystało do tej pory ponad 500 tysięcy osób. Dołącz do naszego zespołu!

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży
Ubezpieczeń Grupowych
Miejsce pracy: Konin

Zadania:

  • kompleksowa obsługa i rozwój sprzedaży u dotychczasowych Klientów spółki (placówki oświatowe),
  • przygotowywanie i prowadzenie spotkań handlowych prezentujących ofertę w zakresie ubezpieczeń życiowych i ubezpieczeń NNW,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (placówki oświatowe, instytucje samorządowe,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w podległym regionie.

Oczekujemy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług,
  • bardzo dobrych umiejętności w zakresie przygotowywania i prowadzenia prezentacji ofert handlowych,
  • łatwości nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • mobilności,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • znajomości rynku ubezpieczeń grupowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • podstawę wynagradzania uzupełnioną klarownym systemem premiowym,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą,
  • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy (produkty, techniki sprzedaży),
  • pracę z konkurencyjnym, atrakcyjnym produktem,
  • narzędzia pracy - telefon, laptop,
  • przyjazną atmosferę pracy i niekorporacyjne relacje,
  • możliwości rozwoju i awansu poprzez jasno określoną ścieżkę kariery.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce NAU SA, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest NAU SA z siedzibą w Warszawie, przy ul. Smulikowskiego 6/8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne dla ww. celów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się