Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

  • Ostrołęka, mazowieckie
  • Kierownik
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od 1998 roku przygotowuje specjalne oferty ubezpieczeniowe dla placówek i pracowników oświaty. Z naszej oferty skorzystało do tej pory ponad 500 tysięcy osób. Dołącz do naszego zespołu!

    Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży
    Ubezpieczeń Grupowych
    Miejsce pracy: Ostrołęka

    Zadania:

    • kompleksowa obsługa i rozwój sprzedaży u dotychczasowych Klientów spółki (placówki oświatowe),
    • przygotowywanie i prowadzenie spotkań handlowych prezentujących ofertę w zakresie ubezpieczeń życiowych i ubezpieczeń NNW,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (placówki oświatowe, instytucje samorządowe,
    • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w podległym regionie.

    Oczekujemy:

    • minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług,
    • bardzo dobrych umiejętności w zakresie przygotowywania i prowadzenia prezentacji ofert handlowych,
    • łatwości nawiązywania i podtrzymywania relacji,
    • dobrej organizacji czasu pracy,
    • mobilności,
    • Prawa jazdy kat. B,
    • znajomości rynku ubezpieczeń grupowych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • podstawę wynagradzania uzupełnioną klarownym systemem premiowym,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą,
    • profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy (produkty, techniki sprzedaży),
    • pracę z konkurencyjnym, atrakcyjnym produktem,
    • narzędzia pracy - telefon, laptop,
    • przyjazną atmosferę pracy i niekorporacyjne relacje,
    • możliwości rozwoju i awansu poprzez jasno określoną ścieżkę kariery.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce NAU SA, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest NAU SA z siedzibą w Warszawie, przy ul. Smulikowskiego 6/8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne dla ww. celów.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.