Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży usług HR

HUMAN PRO LOGISTICS SP. Z O.O.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. Od 15 lat specjalizujemy się w outsourcingu pracowników ze wschodu na rynek Polski.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w sprzedaży usług HR w województwie Śląskim, która rozwinie sprzedaż usług rekrutacji i pracy tymczasowej we wskazanym regionie.

Oferujemy:

  • Dużą swobodę działania,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Możliwość wyboru lokalizacji biura,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Partnerską współpracę w stabilnej organizacji,
  • Szkolenia oraz firmowe wyjazdy integracyjne,
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju nowego oddziału naszej agencji.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR (rekrutacje, praca tymczasowa, outsourcing procesów) na Śląsku,
  • Znajomość lokalnego rynku pracy oraz firm z sektora produkcji i logistyki,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych z klientami.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z branży produkcji i logistyki,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Spotkania z Klientami,
  • Koordynacja wdrożenia zamówienia do realizacji,
  • Raportowanie wykonanych czynności w systemie CRM,
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji,
  • Docelowo budowa własnego zespołu sprzedaży na południu Polski.

Osoby zainteresowane zachęcam do przesyłania aplikacji

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Human Pro Logistics. Sp. z o. o, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(RODO). Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom wchodzącym w skład grupy kapitałowej Human Pro Logistics sp. z o.o..’’

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Wszystkim Państwu dziękujemy za udział w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne