Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży w Dziale Systemów Grzewczych i Klimatyzacyjnych

DAIKIN Airconditioning Poland Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

DAIKIN Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Strzegomska 2

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie krótko i długoterminowej realizacji strategii i działań operacyjnych w regionie
  • Przygotowywanie rocznych planów sprzedaży i działalności
  • Wdrażanie polityki i strategii firmy w celu osiągniecia celów krótko i długoterminowych w regionie
  • Realizacja planów sprzedaży, zyskowności oraz polityki rozwoju Spółki Daikin w powierzonej grupie produktowej oraz w powierzonym regionie, według uzgodnionej strategii firmowej
  • Analiza wyników oraz odchyleń miedzy wynikami i planem sprzedaży, inicjowanie działań zwiększających sprzedaż
  • Aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży w ramach powierzonej grupy produktowej oraz powierzonego terenu
  • Rozwój i nadzór nad powiększaniem sieci partnerów biznesowych
  • Budowanie pozycji i świadomości marki w regionie
  • Rozwiązywanie trudnych sytuacji z klientami o dużym znaczeniu biznesowym
  • Monitoring i analiza lokalnego rynku
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz jego rozwój i motywowanie
  • Udzielanie zespołowi wsparcia merytorycznego
  • Ustalanie strategicznego planu działania dla członków zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane branżowe z zakresu HVAC: chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewnictwo, energetyka
  • Ukończone studia podyplomowe z zarządzania/ managerskie będą dodatkowym atutem
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem podobnym stanowisku w innej firmie związanej ze sprzedażą bezpośrednią
  • Mile widziane doświadczenie w branży HVAC-R
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Umiejętność zarządzania i motywowania zespołu
  • Umiejętność delegowania zadań oraz ich rozliczania
  • Zdolności przywódcze, umiejętność przejęcia roli lidera
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Okazję na pracę z szerokim portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów
  • Inspirującego szefa, który ma dużą wiedzę techniczną i biznesową
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu, będącej liderem w branży HVAC-R
  • Środowisko pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu
  • Dodatkowy komfort w codziennym życiu, czyli opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne z ZFŚS, premie oraz kartę Multisport dofinansowaną w 50% przez Daikin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowy urlop

Daikin to marka globalna obecna w Europie od 1973 roku. Na rynku HVAC-R wyróżnia się przede wszystkim najwyższą jakością, profesjonalizmem i wiarygodnością. W Europie produkujemy, a w Polsce sprzedajemy szeroką gamę efektywnych energetycznie produktów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, systemów wodnych i chłodniczych. Jako Daikin Airconditioning Poland jesteśmy częścią DAIKIN EUROPE NV, europejskiej centrali japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd, istniejącego na rynku od 1924 roku.

Regionalny Kierownik ds. Sprzedaży w Dziale Systemów Grzewczych i Klimatyzacyjnych, Strzegomska 2, Stare Miasto, Wrocław