Oferta pracy

Regionalny Kierownik ds. Sprzętu

Eurovia Polska S.A.O firmie

  • Zagnańsk (pow. kielecki)

    Zagnańsk (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Ocena funkcjonowania i wsparcie merytoryczne w obszarze pracy ciągów technologicznych oraz maszyn mobilnych na kopalniach odkrywkowych.

  • Wsparcie merytoryczne przy realizacji projektów inwestycyjnych na kopalniach odkrywkowych.

  • Optymalizacja procesów technologicznych na kopalniach.

  • Tworzenie budżetu utrzymania sprzętów i kontrola jego realizacji.

  • Wsparcie służb utrzymania ruchu w zakresie organizacji i przeprowadzania bieżących napraw i remontów maszyn.

  • Udział w negocjacjach z dostawcami urządzeń i usług dla kopalni

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu techniczno-mechanicznym (mechanika, automatyka, elektryka) lub górniczym.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami inwestycyjnymi w zakładach górniczych i/lub kierowaniem utrzymaniem sprzętowym o zdolnościach produkcji pow. 800 000 ton / rok.

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa górniczego oraz prawa budowlanego.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

  • Znajomość technologii i procesów wydobycia i przeróbki materiałów w zakładach górniczych.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).

  • Dobrze widziana podstawowa znajomość środowiska SAP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

  • Prawo jazdy kat. B jako warunek konieczny.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Kompleksowy program wdrożenia

  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • wyprawka dla dziecka

Eurovia Polska S.A.

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy