Oferta pracy

Regionalny Kierownik Działu Obsługi Klienta

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników w Regionie Zachód (Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Koszalin, Gdańsk)

  • Analiza oraz nadzór nad realizacją celów jakościowych oraz ilościowych w Regionie Zachód

  • Wdrażanie nowych rozwiązań, które będą odpowiedzią na potrzeby Klienta i jednocześnie zapewnią zrównoważony rozwój firmy

  • Realizacja polityki i strategii rozwoju produktu w obszarze obsługi Klienta w oddziałach, zgodnie z wytycznymi Dyrektora Produktu i Dyrektora Regionalnego

  • Bieżąca obsługa Klienta oraz odpowiedzialność za realizację tego proces przez podległy zespół, ze szczególnym naciskiem na utrzymanie jednakowych standardów pracy we wszystkich podległych oddziałach

  • Nadzór nad fakturowaniem Klientów

  • Aktywny udział w spotkaniach z Klientami oraz budowanie z nimi relacji zacieśniających współpracę

  • Budowanie pozytywnych relacji w obszarze współpracy między departamentowej i międzyoddziałowej

  • Działania zgodne z systemem ISO oraz nadzór nad przestrzeganiem norm w podległym zespole

  • Przygotowywanie, wdrażanie i kontrola raportów dedykowanych dla kluczowych Klientów

  • Raportowanie do przełożonego

  • Gotowość do wyjazdów służbowych w obszarze Regionu Zachód

Nasze wymagania

  • 2 lata pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem grupą pracowników

  • Znajomość branży TSL

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość przepisów ADR

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office

  • Wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizacji pracy podległego zespołu

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenia w TSL

To oferujemy

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Umowa o pracę

  • Szeroka baza szkoleń

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy