Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Handlowy

Polymed Polska Sp. z o.o.O firmie

7 50019 000 brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

http://polymed.com.pl  jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży sprzętu chirurgicznego. Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów w zakresie dostawy materiałów i  urządzeń chirurgicznych oraz usług serwisowych. Od 2007 roku wspieramy ośrodki uniwersyteckie, szpitale oraz gabinety prywatne.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Opis stanowiska

  • podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z branży okulistycznej na obszarze województw:  Podkarpackie, Lubelskie, Małopolskie, Świętokrzyskie
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych
  • systematyczna praca z systemem CRM
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • prezentacje oraz sprzedaż produktów firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży wyrobów medycznych lub farmaceutycznych
  • mile widziane w zakresie okulistyki
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • obowiązkowość, samodzielność oraz systematyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność skutecznej realizacji założonych celów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość środowiska sali operacyjnej jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
  • profesjonalne szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon, laptop)
  • pracę przy wprowadzaniu na rynek najnowszych technologii
  • wsparcie działu handlowego i marketingowego

Ogłoszenie archiwalne