Regionalny Kierownik HR (HR Business Partner)

Rossmann SDP O firmie

Rekrutacja zdalna

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Kogo szukamy?

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Obowiązki:

  • Wspieranie managerów w procesie zarządzania pracownikami,
  • Diagnoza i pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
  • Dbanie o pozytywną atmosferę pracy w podległym regionie
  • Promowanie i wdrażanie nowych inicjatyw z obszaru HR,
  • Monitorowanie procesu rekrutacji, adaptacji i rozwoju nowych pracowników.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 5 lat doświadczenia w pracy w HR (np. rola HRBP, szkolenia, rekrutacja, coaching),
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Otwartość na ludzi i empatia,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji,
  • Gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę,
  • stabilna firma,
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • pakiet socjalny, pakiet sportowy,
  • dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci,
  • nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca,
  • prywatna opieka medyczna.
Obszar pracy: woj. lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy