Oferta pracy

Regionalny Kierownik HR

Rossmann SDP

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • integrowanie procesów i potrzeb biznesowych z dobrą atmosferą pracy oraz potrzebami ludzi,

  • promowanie i wdrażanie nowych inicjatyw z obszaru HR,

  • budowanie relacji biznesowych opartych na zaufaniu, współpracy i partnerstwie,

  • wsparcie dla managerów w procesie zarządzania zespołami,

  • diagnozowanie i pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,

  • wspieranie procesów zmiany,

  • branie udziału w projektach HR,

  • budowanie rekomendacji działań w oparciu o aktywną analizę danych i wyciągane wnioski,

  • monitorowanie procesu rekrutacji, adaptacji i rozwoju nowych pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy w obszarze HR (role: HRBP/trener/coach/menedżer dobrych relacji, atmosfery),

  • praktyczne doświadczenie w obszarach: budowania efektywnych relacji biznesowych, szkoleń, rekrutacji, coachingu, zarządzania,

  • praktyczna znajomość prawa pracy,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • otwartość na ludzi i empatię,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę wśród ludzi, którzy lubią swoją firmę i tworzą zespół,

  • wsparcie lidera na każdym etapie,

  • otwartość na różnorodność, zmiany oraz rozwój,

  • możliwość wspierania wielu inicjatyw dobroczynnych, bo w Rossmannie „Pomagamy jak umiemy”,

  • samochód służbowy.

  • Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy