Oferta pracy

Regionalny Kierownik Logistyki

Eurocash Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Stargard, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Eurocash Serwis lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

Wiesz, że masz potencjał i chciałbyś się dużo nauczyć?
Cenisz sobie nieformalną atmosferę oraz lubisz pracę z ludźmi?

TWOJE KLUCZOWE ZADANIA:

  • Zarządzanie podległym zespołem w obszarze: magazynu, transportu, zamówień;
  • Zapewnienie optymalnych kosztów i wysokiego poziomu serwisu do klienta;
  • Kontrola i zarządzanie stanami magazynowymi,
    w szczególności terminami przydatności, rotacją FIFO, zgodności inwentaryzacyjnej oraz ciągłą dostępnością do sprzedaży oraz organizacja i nadzór nad inwentaryzacjami;
  • Nadzorowanie, organizowanie pracy Magazynu (analiza efektywności, optymalizacja kosztów, kompletności do klienta, przyjęć towaru i gospodarki magazynowej, stosowanie procedur BHP i p.poż, nadzorowanie, organizowanie pracy kierowców);
  • Stosowanie standardów, procedur, instrukcji i procesów w działaniach, wdrażanie nowych rozwiązać oraz realizacja celów biznesowych;

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku kierowniczym w branży FMCG;
  • Posiadasz umiejętności z zakresu zarządzania zespołem,  a w szczególności organizacji pracy zespołu, stosowania prawa pracy, motywowaniu pracowników oraz rekrutacji,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu funkcjonowania magazynu, transportu, procesów magazynowych, zarządzania zapasami oraz obsługi klienta;
  • Jesteś osobą dokładną i potrafisz bardzo dobrze zorganizować pracę własną;

Łączy nas wiele perspektywy w jednym miejscu – pokaż nam swoją!

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy