Oferta pracy

Regionalny Kierownik Obsługi Posprzedażnej Volkswagen

Volkswagen Group Polska

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za ustalanie i kontrolę realizacji celów sprzedaży oryginalnych części, akcesoriów i usług oraz celów jakościowych w podległym regionie

  • Monitorowanie cyklicznych wyników partnerów serwisowych i ustalanie planów naprawczych

  • Wsparcie wdrożenia i realizacji standardów sieci serwisowej

  • Nadzór nad jakością usług świadczonych klientom przez partnera serwisowego

  • Nadzorowanie efektywnego wdrożenia nowych produktów oraz programów i narzędzi w sieci serwisowej

  • Nadzorowanie uruchomienia działalności nowych partnerów serwisowych

  • Opiniowanie wniosków dotyczących wsparcia kosztowego w ramach działań marketingowych i reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym, ekonomicznym lub z zakresu zarządzania

  • Doświadczenie w planowaniu sprzedaży, monitoringu realizacji planów oraz analizowaniu wyników

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office na poziomie biegłym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziana wiedza praktyczna z zakresu organizacji pracy serwisu/ obiektu dealerskiego, techniki motoryzacyjnej, zasad obrotu handlowego oraz zarządzania

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • samochód służbowy z kartą paliwową

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • leasing pracowniczy

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy